Soru:
Doğu Kıyısı'nda (ABD) izinsiz kamp yapılabilecek plajlar var mı?
Laura
2012-01-25 05:05:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Her yaz bir kumsalda kamp yapmaya gitmek için güçlü bir istek duyuyorum. Bununla birlikte, yakınımdaki yerlerin (Long Island, New York, kuzey New Jersey) genellikle şunlardan biri olduğunu keşfettim:

  • Hızla tükenen sınırlı sayıda izin / rezervasyon var veya kampçının sahilin bulunduğu kasabada ikamet etmesini şart koşmak veya

  • Ödemek istediğimden daha fazla para alın (Kamp alanlarının 75 dolara gittiğini gördüm -Gecelik 100, ki bu benim için biraz saçma.

Maine'den Atlantik ortasına kadar bilmediğiniz plajlar var mı gece orada kamp yapmak için bir kamp alanında bir izne veya rezervasyona mı ihtiyacınız var? İdeal durumum, sadece kumun üzerine bir çadır kurmaktır (ya da hava yeterince güzelse, çadırla bile uğraşmadan).

Not: Çadırla kamp yapmaktan bahsediyorum, karavan / kampçı ile "kamp yapmak" veya kabin kiralamaktan değil. Bütün gün kumda uzanıp okyanusta yüzmeyi, sonra güneş batmaya başladığında, bir çadır kurmayı ve ateş yakmayı düşünün. Şenlik ateşlerine genellikle izin verilmez. ;) Ayrıca teorik olarak tenha bir sahil şeridine çadır kurup şansımı deneyebileceğimi de biliyorum, ancak para cezası veya alıntı almamayı tercih ederim.

Biraz daha güneye giderseniz, Everglades sahilinde kamp kurabilir ve muhtemelen plaja kendiniz sahip olabilirsiniz. Sivrisinekler yazın gerçekten kötüdür. http://www.nps.gov/ever/planyourvisit/backcamp.htm
MA'da çadır kampı olmadığını gördüm. Arabalar sadece sahilde. New England sahilinde makul kamp konaklama yerleri bulmak, kulağa çok zor geliyor.
Ne ödemeye razı olacağınızı açıklayabilir misiniz? 75 $ çok fazla, ama ne adil olurdu? Aramaya yardımcı olur.
@RussellSteen Sanırım 75 dolardan az bir şey ... 50 dolardan daha azını tercih etsem de;)
Orta Atlantik, Açores olacaktır ..
Iki yanıtlar:
#1
+11
bmike
2012-02-02 05:12:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Özel kampa hem izin verilir hem de Kuzey Carolina Beach'in kuzeyinde ve Wrightsville Beach, NC'nin güneyinde bulunan Masonboro Island. Medeniyete yakınsınız, ancak adaya yalnızca nüfusu azaltan teknelerle ulaşılabilir - özellikle hafta içi ve sezon dışı. Kuzeyden oraya gitmek oldukça zor olacağı için bu Orta Atlantik'i düşünüyor musunuz bilmiyorum, ama ben oradaydım ve listelediğiniz diğer tüm kriterlere uyuyor.

Bu North Carolina National Estuarine Research Reserve (NCNERR) 'ın parçası

#2
+4
Faith Gonzalez
2012-09-05 23:18:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Assateague'i incelediniz mi? Ocean City, Maryland'in hemen güneyinde.Bu Soru-Cevap, otomatik olarak İngilizce dilinden çevrilmiştir.Orijinal içerik, dağıtıldığı cc by-sa 3.0 lisansı için teşekkür ettiğimiz stackexchange'ta mevcuttur.
Loading...