Soru:
Damla ayılar tehlikeli midir?
Stefano Borini
2012-01-25 06:04:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Geçenlerde Avustralya, Sidney bölgesini ziyaret ettim. Damla ayı denen hayvanlar konusunda uyarıldım. Ne tür bir hayvan bu? Bu tehlikeli mi ?

Düşen ayı referansı olmadan açık hava sahası tamamlanmış sayılmaz.
Bu soruya olumlu oy verilip verilmeyeceğine veya yakın oylama yapıp yapmamaya karar veremiyorum. Biri ya da diğeri olmalı ...!
Drop Bears ve saldırılardan nasıl kaçınılacağı hakkında biraz daha bilgi: http://australianmuseum.net.au/Drop-Bear
@HorusKol damla ayıların gerçek olmadığını anlıyorsun, değil mi?
Drop Bears'tan korkmayın. Kuru üzüm soyma makinelerine ilgi duyarlar. Kuru üzüm soyma makinenizi aşağı atıp kaçarsanız kendinizi zarar görmekten kurtarabilirsiniz.
Drop Bears'ı daha önce hiç duymamıştım, ancak belli belirsiz bir şekilde güneybatı ABD'nin Jackalope'uyla ilişkili görünüyorlar.
Bu sorunun oldukça geçerli olduğunu düşünüyorum. Her ne kadar yanlış olsa da, bir avuç dolusu insanı damla ayıların varlığı konusunda ikna ettim, bu yüzden efsaneyi ortadan kaldıracak bir soru sormak bana faydalı geliyor. Var olsaydı, ağaçların yakınındaki açık hava etkinlikleri için büyük bir sorun olurdu.
Avustralyalı bir Jackalope gibi mi?
Bir cevap:
#1
+12
Justin Self
2012-01-25 06:11:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Hayır, gerçek hayvanlar değiller.

İşte bunun için bir wiki bağlantısı.

İnsanların turistlere anlatmayı sevdiği şeylerden biri aptal görünmeleri için dikkatli olmak.

Kafamda sarımsak kokulu bir süzgeç varken kendimi aptal hissetmedim.
Öte yandan - Avustralya'da hareket eden hemen hemen her şey tehlikelidir: örümcekler, yılanlar, saksağanlar (özellikle herhangi bir nedenle bisiklete biniyorsanız), emus, tuzlar, vb.


Bu Soru-Cevap, otomatik olarak İngilizce dilinden çevrilmiştir.Orijinal içerik, dağıtıldığı cc by-sa 3.0 lisansı için teşekkür ettiğimiz stackexchange'ta mevcuttur.
Loading...